Kullanım Koşulları

Lütfen https://ulukayin.org web sitesini kullanmadan önce bu “Kullanım Koşullarını” dikkatlice okuyunuz.

Web sitesine erişiminiz ve kullanımınız, bu Koşulları kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Koşullar, web sitesine erişen ya da siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğer kişiler için geçerlidir.

Web sitesine erişerek ya da web sitesini kullanarak bu Koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, web sitesine erişemezsiniz.

Fikri Mülkiyet
Web sitesi ve özgün içeriği, özellikleri ve işlevselliği ULUKAYIN’ın ve lisans verenlerinin münhasır mülkiyetindedir ve öyle kalacaktır.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar
Web sitemiz, ULUKAYIN’ın sahibi olmadığı veya kontrol etmediği üçüncü taraf web sitelerine ya da hizmetlere bağlantılar içerebilir.

ULUKAYIN, herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin ya da hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları ya da uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, ULUKAYIN’ın bu tür içerik, mal ya da hizmetlerin kullanımından ya da bunlara güvenilmesinden ya da bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan ya da kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir zarar ya da ziyandan doğrudan ya da dolaylı olarak sorumlu ya da yükümlü olmayacağını kabul ve beyan edersiniz.

Ziyaret ettiğiniz tüm üçüncü taraf web sitelerinin ya da hizmetlerinin kullanım koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sonlandırma
Koşulları ihlal etmeniz de dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmadan ya da yükümlülük altına girmeden, web sitemize erişimi derhal sonlandırabilir ya da askıya alabiliriz.

Koşulların doğası gereği fesihten sonra geçerli olması gereken tüm hükümler (mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) fesihten sonra da geçerli olacaktır.

Web sitesini kullanımınızın riski tamamen size aittir.

Geçerli Kanun
Bu Koşullar, yasa hükümleri ihtilafına bakılmaksızın, yasalara göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat olarak değerlendirilmeyecektir. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, web sitemizle ilgili olarak aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve web sitesiyle ilgili olarak aramızda daha önce yapmış olabileceğimiz tüm sözleşmelerin yerine geçer.

Değişiklikler
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon önemliyse, yeni koşulların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Önemli bir değişikliği neyin oluşturduğu tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.

Bu revizyonlar yürürlüğe girdikten sonra web sitemize erişmeye ya da sitemizi kullanmaya devam ederek, revize edilen koşullara bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Yeni koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen web sitesini kullanmayı bırakınız.

Bizimle İletişime Geçin
Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.